SESJE PLENEROWE
WYJĄTKOWE CHWILE
SESJE NARZECZEŃSKIE
REPORTAŻ ŚLUBNY
ROMANTYCZNIE

 

Uchwyćmy wspólnie Waszą historię!

Hej! Nazywam się Wojtek Bociański. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w Rudzie Śląskiej, na Górnym Śląsku, ale lubię podróżować.

Od paru dobrych lat zajmuję się fotografią ślubną (i nie tylko), bo... lubię ludzi, tacy jacy są. Naturalnie, bez sztuczności. Brzmi dobrze? To napisz i zapytaj o wolny termin na zdjecia.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ


 

 

Przekonali się, że warto...

"Ty, rób swoje, ja postaram się nie przeszkadzać" - okazji było kilka, by z Wojtkiem współpracować i kiedy myślę o kolejnym pomyślę na fotografię mam pewność, że z Wojtkiem warto wejść we współpracę, właśnie dlatego, że On jest, a jakby go nie było, a potem widzisz świetnie zrobione zdjęcie, moment uchwycony w punkt. Serdecznie polecam.

Małgorzata

Fantastyczne zdjęcia. Pełne zaangażowanie i współpraca. I dodatkowo sympatyczny fotograf. Polecam serdecznie.

Anna

Współpraca z Wojtkiem to zawsze profesjonalne podejście, otwartość, umiejętność słuchania i dostosowania się do warunków, a z drugiej strony wyobraźnia i pomysły na ciekawe ujęcia. Gorąco polecam!

Aleksandra

W fotografiach Wojtka najbardziej lubię naturalność i emocje. Tak, emocje to Jego znak rozpoznawczy, a potrafi je tak uchwycić, że zachwycam się każdym zdjęciem za każdym razem. No i nie wiem, jak on to robi, że potrafi sfotografować dwójkę maluchów będących w wiecznym ruchu i do tego biegających z/za nimi rodzicó.

Dominika


 

Using Format